Menu

Shisha

The Alchemist je, bol aj bude rajom pre milovníkov shishe! Ponuka našich kvalitných vodných fajok je príznačná nielen najvyššou možnou úrovňou samotných technológií, ale takisto starostlivým výberom tabakov rôznych chutí a vôní.

Shisha Menu

Exkluzívne shishe a dokonalý relax

Ak radi relaxujete a trávite čas s priateľmi v prostredí so skvelou atmosférou, náš podnik a shisha majstri sú k dispozícii.

Ponúkame to najlepšie, čo svet vodných fajok ponúka. Používame najkvalitnejšie shishe na trhu od renomovaných svetových značiek, ktoré sú známe pre svoju tradíciu vo výrobe vodných fajok. Nech sa rozhodnete pre osviežujúce ovocné kombinácie, jemné bylinné nuanse alebo tradičné tabakové chute, naša shisha vám v krásnom prostredí zabezpečí naozaj optimálne podmienky pre oddych a relax. S výberom a prípravou shishe, tak ako to má byť, vám vždy pomôžu naši certifikovaní shisha majstri.

Rôznorodé chute tabakov

Sme hrdí na to, že vám môžeme ponúknuť bohatú paletu chutí tabakov svetovej kvality. Od sladkých ovocných mixov po silné tabakové tóny, naša ponuka uspokojí všetky chuťové preferencie. Dávame si záležať na výbere kvalitných svetlých i čiernych tabakov. Iba tak dokáže vodná fajka dožičiť želaný pôžitok. Ak sa neviete rozhodnúť, náš kvalifikovaný personál vám vo výbere vhodnej príchuti ochotne poradí tak, aby boli vaše preferencie naplnené.

Rezervácia

Rezervuj si u nás miesto

Máte záujem o rezerváciu? V tom prípade netreba váhať. Využite náš formulár a rezervujte si termín alebo nás kontaktujte na tel. čísle +421 907 566 405