Menu

Nápojový lístok

Pripravili sme si pre vás nápojový lístok plný osviežujúcich miešaných drinkov a káv prvotriednej akosti. Ponuka na našom nápojovom lístku je výsledkom kreativity našich barmanov a barmaniek, baristov a baristiek, ktorí pre vás s radosťou pripravujú unikátne miešané drinky a šálky kvalitnej kávy.

Coffee

Káva s charakterom

Nechajte sa unášať vôňou a bohatstvom našich kvalitných káv, ktoré sú s láskou pripravené našim personálom. Svojím jedinečným spracovaním a výberom najlepších zŕn vám prinášame širokú škálu kávových chutí. Od intenzívneho espressa až po krémové cappuccino.

Starostlivo pražené kávové zrná máme z lokálnej pražiarne kávy. Na výber máme prémiové barelové kávy, ktoré majú špecifický buket vďaka tomu, že sú skladované v dubových sudoch, kde kedysi dozrieval alkohol, ako koňak, rum či whisky. Okrem špeciálnych káv máme aj kvalitný univerzálny blend, ktorý je pre menej náročných kávičkárov. Vybrať si tiež môžete z rôznych druhov mliek do kávy, čím podčiarkujeme našu variabilitu a ochotu vyhovieť zákazníkom.

Drinks

Miešané drinky podľa chute

Náš barmanský tím má jediný cieľ – vytvoriť pre vás dokonalý miešaný drink, ktorý vás nadchne a očarí. S láskou a precíznosťou miešame najkvalitnejšie ingrediencie, aby sme vám priniesli osviežujúce a lahodné nápoje. Či už preferujete tradičné koktaily alebo sa necháte inšpirovať našimi vlastnými špecialitami, náš nápojový lístok je zárukou prekvapujúcich kombinácií chutí. Namiešať kvalitný drink je skutočná alchýmia a aj preto neustále ponuku našich drinkov inovujeme a pripravujeme sezónne a tematické miešané drinky, vďaka ktorým sa vyberiete na cestu objavovania úžasných chutí.

Rezervácia

Rezervuj si u nás miesto

Máte záujem o rezerváciu? V tom prípade netreba váhať. Využite náš formulár a rezervujte si termín alebo nás kontaktujte na tel. čísle +421 907 566 405