The Alchemist

O nás

Znovuotvorený podnik The Alchemist predstavuje inovatívny koncept, ktorý kombinuje gastronomické zážitky, kvalitnú kávu, rozmanité kokteily a svetovú kvalitu shishe.

Kedysi legendárny shisha bar vstal z popola ako bájny Fénix a prešiel od základu množstvom zmien a vylepšení, ktorých cieľom je priniesť našej klientele, čo najvyššiu možnú kvalitu.

Mark Oliver, CEO

The Alchemist

Prevádzka v Petržalke rozšírila okrem svojej ponuky aj svoje priestory.

Podnik od základu prešiel vizuálnou i koncepčnou rekonštrukciou. Moderne zariadený a presvetlený priestor je rozdelený na fajčiarsku (pozn. len shisha a elektrické cigarety) a nefajčiarsku zónu. Nechýba ani terasové sedenie. V nefajčiarskej zóne sa nachádza otvorená kuchyňa, kde pre našich hostí denne pripravujeme jedlá z čerstvých surovín od lokálnych dodávateľov. Náš guru chutí, šéfkuchár, Peter Lupták je garanciou toho, že každé jedlo je vyladené do dokonalosti.

Why Us

Silný dôraz kladieme na kvalitnú kávu.

Tú pripravujeme zo zŕn, ktoré sú pražené v lokálnej pražiarni. Hosťom ponúkame rôzne druhy kávových nápojov ako aj špecifické odrody kávy. Takisto v našom bare pripravujeme kvalitné miešané drinky. Na ich prípravu využívame domáce sirupy bez konzervantov a kvalitný alkohol.

V neposlednom rade môžu naši hostia zrelaxovať pri výbornej vodnej fajke a vychutnať si arómu tých najlepších svetlých či čiernych značkových tabakov. Používame tie najkvalitnejšie shishe na trhu. Naši certifikovnaí shisa majstri sú garanciou toho, že si vychutnáte každý jeden nádych poctivej vodnej fajky.

Zakladáme si na progresívnom prístupe v každej oblasti nášho podniku. Chceme neustále prichádzať s inováciami, novými trendami a prinášať našim hosťom najvyššiu kvalitu produktov a služieb.

Rezervácia

Rezervuj si u nás miesto

Máte záujem o rezerváciu? V tom prípade netreba váhať. Využite náš formulár a rezervujte si termín alebo nás kontaktujte na tel. čísle +421 907 566 405