Menu

Jedálny lístok

V kuchyni The Alchemist zdôrazňujeme jedinečnosť a autenticitu každého jedla. Naša gastronómia je miestom, kde sa stretávajú kreatívne nápady, čerstvosť, nápaditosť a vášeň ohúriť chuťové poháriky každého hosťa. Ponuka na našom jedálnom lístku odzrkadľuje naše odhodlanie objavovať, experimentovať a harmonizovať spojenie rôznych chutí.

Menu

Čerstvé suroviny – kvalitné jedlá

Naša filozofia spočíva v tom, že najlepšie jedlá začínajú tam, kde sa končí pôvod kvalitných a čerstvých surovín. S našimi kuchármi spolupracujeme s lokálnymi dodávateľmi, aby sme vám mohli ponúknuť sezónne a čerstvé ingrediencie. Mrazenie ani používanie polotovarov sa v našej kuchyni vôbec nenosí.

Naša ponuka je rôznorodá, plná vôní a ochutená starostlivým prístupom nášho šéfkuchára Petra Luptáka, ktorý z chutného jedla na tanieri vytvára umelecké dielo po vzore Pabla Picassa. Cieľom našej gastronómie je hosťom dopriať kulinársky zážitok, ktorý vyvolá emóciu a bude zážitkom.

Jedálny lístok

Poctivo pripravené jedlo v našej réžii vás poteší nielen chuťou, ale aj precíznou prezentáciou.

Sme presvedčení, že dobré jedlo je pre spoločné okamihy a nezabudnuteľné zážitky veľmi dôležité. Nielen láska ide cez žalúdok. Vyzývame vás, aby ste sa pridali k nám na tejto ceste ohurovania chuťových pohárikov a nechali sa unášať tajomstvami alchýmie.

“ Ľudia nie sú zajace „…
… Neujdú, na dobré jedlo počkajú a nejedia neochutený šalát

Peter Luptak, chef

Rezervácia

Rezervuj si u nás miesto

Máte záujem o rezerváciu? V tom prípade netreba váhať. Využite náš formulár a rezervujte si termín alebo nás kontaktujte na tel. čísle +421 907 566 405